Mobilní aplikace Mintos

mobilní aplikace mintos

Online platforma na poskytování peer to peer půjček Mintos spustila aplikaci do smartphonů. Investorům slibuje rychlejší přístup k jejich portfoliím, kdykoliv budou chtít. Co mobilní aplikace Mintos nabízí a jak funguje?

Co je Mintos?

Mintos je úspěšnou společností z Lotyšska, která zprostředkovává krátkodobé půjčky mezi investory a partnerskými společnostmi. Od roku 2015 prošla dramatickým vývojem a v roce 2019 se stala jednou z největších P2P platforem v Evropě. Stala se oblíbenou zejména pro vysoké zhodnocení, které činí průměrně kolem 11,85%. Poskytované půjčky jsou navíc většinou krátkodobého charakteru, takže investoři získají peníze rychle zpět.

Přečtěte si naši podrobnou recenzi o investování na Mintos. Rizikovější investoři mohou využít návod k nastavení investic na Mintos s ročním zhodnocením 17%.

Co umí mobilní aplikace Mintos 1.0

Mintos svou aplikaci vyvíjel již od března 2019. Po beta testech se ji rozhodl v únoru 2020 spustit jak pro iOS, tak pro Android.

Investoři se nyní mohou pomocí PIN a otisku prstu či FaceID přihlásit ke svému účtu. Z aplikace mohou zkontrolovat svůj výpis z účtu, zobrazit své finance a nevyřízené platby. Snadněji sledují stav svých investic, zobrazovat průměrnou úrokovou míru a možnosti zpětného odkupu.

Aplikace uživatelům umožňuje sledovat svůj celkový a měsíční zisk. Mohou si prohlížet partnerské úvěrové společnosti a země, do kterých mohou své peníze poslat.

Přes aplikaci je také možné vybrat peníze na bankovní účet a vložit peníze na účet Mintos.

Většina prvních uživatelů se shoduje, že aplikace je velmi uživatelsky přívětivá a přehledná.

Mintos si můžete zapnout i v tmavém režimu.

Co v mobilní aplikaci Mintos (zatím) chybí?

Mobilní aplikace Mintos slouží v současnosti pouze k monitorování investic. Bez webových stránek se neobejdete. Skrze aplikaci nelze založit investorský účet ani přímo ověřovat totožnost.

Nelze přes ni investice přímo provádět, čímž podstatně ztrácí svou funkčnost. Mintos však slibuje, že v dalších verzích bude možnost si přímo na smartphonech vytvářet a aktualizovat portfolio.

Dále vyvíjí funkci push notifikace, které budou uživatele upozorňovat na zprávy ohledně investic a kampaní.

Do budoucna plánuje Mintos také vydávání debetní karty pro investory a získání čísla IBAN.

INVESTOVAT NA MINTOS