Bitcoin zdarma – jak a kde získat BTC zdarma

bitcoin zdarma

Bitcoiny a kryptoměny obecně hýbou světem. Možná vám připadá, že vám ujel vlak. Nic však není tak horké, jak se uvaří. A i nyní, kdy je na světě celá řada kryptoměn, se můžete dostat k bitocinu poměrně snadným způsobem. Jak vydělat bitcoiny? Většinu začátečníků ve světě kryptoměn zajímá, jak se mohou dostat k nějakému bitcoinu a to nejlépe zdarma.

Přinášíme vám hned několik způsobů a návod, jak můžete získat své první bitociny zdarma. Stačí jen trošku hledání a vynaloženého úsilí či času a vaše bitcoin peněženka se může těšit na první virtuální mince této úspěšné a nejznámější kryptoměny na světě.

Kde získat BTC

Přestože úvodní slovo může nabádat k tomu, že vše dostanete zdarma, svět kryptoměn není moc rozdílný od toho našeho. Platí totéž stejné pravidlo, že bez práce nejsou koláče. A pokud předpokládáte, že párkrát někde napíšete svoji adresu nebo řeknete svůj názor a dostanete několik bitcoinů, tak na to rovnou zapomeňte.

Tedy, kde získat bitcoin? Většina obchodníků rozdává pouze malinké částečky populární kryptoměny v hodnotě necelého centu (namísto bitcoin jsou označovány jako satoshi). Rozhodně těmito způsoby nevyděláte pohádkové jmění, ale pokud máte chvilku volného času, energii a chuť, tak je to skvělý způsob, jak získat alespoň část Bitcoinu zdarma.

Kde získat bitcoin zdarma?

Služeb a webů existuje více, nicméně níže uvedené se jeví dle referencí jako dobré způsoby, kde získat bitcoiny zdarma s dlouhodobým statusem funkčnosti webu.

Bitcoin klikačky

Bitcoin klikačky jsou stránky, na kterých stačí jednou za čas (obvykle jednou za hodinu) kliknout na určené tlačítko a připíše se vám malinká část bitcoinu. Tímto způsobem můžete několikrát denně kliknout a trochu vydělávat.

Stránky vydělávají tak, že při jejich návštěvě jsou vám zobrazeny reklamy. Čím více návštěvníků během dne získají, tím větší profit mají oni. A vám zase dají část peněz tím, že se kliknete na stránku a tím potvrdíte, že jste ji viděli.

Nejoblíbenější klikačka Freebitcoin

bitcoin klikačka freebitcoin

Nyní se podíváme na zoubek osvědčeným způsobům, jako jsou bitcoin klikačky. Freebitco.in je tu již nějaký ten pátek a za ty roky funguje spolehlivě. Kromě standardní zdarma klikačky, která vám každým klikem připíše malou část bitcoinu, má stránka i další funkce (jen pozor, často i hazardní, tak klidně zůstaňte jen u klikání).

Každou hodinu si zde můžete vytočit až 200 dolarů v BTC. To musíte však mít velkou kliku. Zaručenou výhrou je však 100 satoshi. Jakmile máte na účtu více jak 0.0003 BTC, můžete si poslat bitcoiny na svoji peněženku. Navíc tato stránka umožňuje pomocí sázek navýšit stav účtu vaší peněženky. Jedná se však o loterii a je zapotřebí mít dostatek štěstí.

Další skvělou funkcí této ověřené klikačky je možnost připsání úrok 4% ročně, pokud máte na účtu nastřádáno minimálně 0.0003 BTC. Hlavní a největší výhodou této stránky je však její spolehlivost. Za celou dobu si ji vyzkoušela celá řada lidí a spolehlivé reference nepřestávají a to včetně potvrzení velmi vysokých výher. Každý satoshi se počítá, tak začněte ještě dnes.

ZÍSKAT BITCOIN ZDARMA

Cointiply

Cointiply je jednou z novějších platforem, působí na kryptoměnovém trhu od roku 2018. Za tu dobu si ale získala velkou skupinunadšenců, protože její odměny patří k těm největším a má také bezproblémové výplaty.

Můžete zde sbírat bitcoiny zdarma pomocí sledování videí, hraní her, vyplňování dotazníků anebo jen tzv. faucletem (náhodným generováním čísel).

Pro začátečníky a ty, kteří si chtějí vyzkoušet bitcoin, je Cointiply ideální volbou.

Zábavné hry s odměnou v bitcoinech

První způsobem, který je velmi oblíbený, jsou různé zábavné bitcoin hry. Ty nejoblíbenější naleznete například na Google Play. K velmi populární hře patří The Blockchain Game. Na registraci potřebujete emailovou adresu a adresu vaší elektronické peněženky. Hra funguje na jednoduchém principu, kdy stavíte jednotlivé bloky na sebe. Každá úroveň má jinou obtížnost. Čím náročnější level, tím vyšší odměna. Hra je kompletně zdarma a za svoji aktivitu získáte odměnu, která je vyplácena uživatelům jednou týdně. Jelikož je hra zdarma, obsahuje spoustu reklam a díky tomu je možné vyplácet hráče. Na tomto principu funguje většina her a vlastně projektů (bitcoin klikačky), které nabízí bitociny zdarma.

Další oblíbenou hrou je Bitcoin Popper, která je spíše hracím automatem, takže za své úsilí nedostanete vždy tolik, kolik si zasloužíte. Navíc si lze připlatit za různá vylepšení a také obsahuje méně reklam, takže se na hraní více soustředíte. Hra je zezačátku obtížná, ale po chvilce si na ni zvyknete. Ve zkratce pouze k sobě skládáte jednotlivé objekty stejné barvy, abyste získali trojici. Pokud přidáte něco navíc, získáte bonusové peníze.

Tyto dvě výše uvedené hry patří mezi to nejlepší na trhu. Existuje celá řada dalších, tak můžete objevovat další možnosti, jak přijít k Satoshi zdarma.

Čtěte knihy a za odměnu získávejte bitocoiny

Další možnost, jak získat bitcoiny zdarma zní téměř neuvěřitelně. Představte si, že byste četli knihu a ještě za to dostali zaplaceno v bitcoinech. Přesně tohle vás čeká na stránce Paidbooks.com (bohužel v roce 2022 již přestala stránka fungovat), kde dostáváte bitcoiny za to, že čtete klasickou literaturu. Za stránkou stojí stejná společnost jako za hrou The Blockchain Game. Čtení knih je tak jednou z těch zajímavějších způsobů, jak přijít k bitcoinu zdarma, než jen klasické bitcoin klikačky.

Přidejte na svůj web reklamu

Další možností, jak přijít k bitcoinům zdarma, je přidat reklamu na svůj web. Pokud máte vlastní web a slušnou návštěvnost, můžete si přijít na skutečně velkou sumu satoshi a bitcoinů. Existují reklamní stránky, kde se zaregistrujete a umístíte na svůj web reklamní blok. Potom už počítáte provizi za každý klik, který vaši návštěvníci udělají. Počítejte s odměnou 0.15 USD za 1000 zobrazení. Pokud tedy chcete vydělat peníze tímto způsobem, musíte mít poměrně velkou návštěvnost.

Pozor na ponzi schémata!

Těžba bitcoinu je dnes hardwarově obrovsky náročné, avšak existují služby, které umožňují získat bitcoin zdarma, téměř bez práce. Jedná se o webové stránky, které většinou lákají reklamou a odměnu za zhlédnutí, kliknutí či podobnou drobnou akci získáte BTC zdarma – tedy jeho malou část. Hodnota jednoho bitcoinu se vyšplhala k tisícovkám USD, takže i malá část této digitální měny má poměrně velkou hodnotu.

V souvislosti s boomem okolo kryptoměn vznikají kromě legálních byznysů také ty nelegální. Zejména pokud se jedná o něco zdarma, či služba, která nabízí obrovské zhodnocení (10% měsíčně a více). Než začnete, doporučuji přečíst si podrobně článek Ponzi schéma – ďábelská sázka do neznáma.

Nainstalujte si peněženku a získejte bitcoiny zdarma

Nejprve si však musíte nainstalovat peněženku, do které si budete získané bitcoiny posílat. Začátečníkům lze doporučit oblíbenou softwarovou peněženku na Blockchain.com.

Nejbezpečnější uložení bitcoinu je však na hardwarových peněženkách, např. peněženka TREZOR.

Investice do Bitcoinu: Jak koupit BTC

Víte, že si Bitcoin můžete koupit i za české koruny? Nejlépe hodnocená burza Binance je nově v českém jazyce a umožňuje dobít fiat (CZK, EUR, USD) skrze platební kartu. Pokud navíc chytíte marketingovou akci, je to bez poplatku.

Velkou výhodou je, že když už se rozhodnete investovat do bitcoinu či jiných kryptoměn, na burze nakupujete za ty nejlepší kurzy a s největší likviditou.

Využijte pro registraci tento odkaz, ve kterém získáte 10% slevu na transakční poplatky při nákupech a obchodování na burze Binance.

Pokud přemýšlíte, kdy je ta vhodná chvíle na nákup kryptoměn a nechcete nakupovat za nejvyšší ceny, přečtěte si článek: Kdy koupit bitcoin.

Projekty, které nabízí bitcoin zdarma

Výše uvedené možnosti nejsou jediné, jak přijít k bitcoinu zdarma. Existuje na tisíce podobných stránek, her a projektů, jenž slibují uživatelům satoshi zdarma. Ne však všechny jsou skutečně poctivé a co slíbí, to dodrží. Tedy hned ze začátku, co se zapojíte do podobného projektu, si vyzkoušejte, zda vše funguje jak má. Pošlete si minimální částku na svoji peněženku a sledujte, zda částka dorazí. Pravidelně vybírejte své výdělky a neukládejte na účtu provozovatelů více bitcoinů, než je zdrávo. Nikdy totiž nevíte, kdy se služba uzavře a vy přijdete o všechny své peníze.

Ať už si vyberete hry, klikací stránky nebo čtení knih, během pár chvil a trošku energie můžete získat poměrně slušné částky, které navíc v průběhu času mohou stoupat na hodnotě. Jedná se tak o investici, která se v průběhu času může z násobit v hned několika směrech.