Bitcoin zdarma – jak a kde získat BTC zdarma

bitcoin zdarma

Těžit bitcoin sám je dnes hardwarově náročné, avšak existují služby, které umožňují získat bitcoin zdarma, téměř bez práce. Jedná se o webové stránky, které většinou lákají reklamou a odměnu za zhlédnutí, kliknutí či podobnou drobnou akci získáte BTC zdarma – tedy jeho malou část. Hodnota jednoho bitcoinu je dnes přes 3500 USD, takže i malá část této digitální měny má poměrně velkou hodnotu.

Kde získat bitcoin zdarma?

Služeb a webů existuje více, nicméně níže uvedené se jeví dle referencí jako dobré způsoby, kde získat bitcoiny zdarma s dlouhodobým statusem funkčnosti webu.

Pozor na ponzi schémata!

V souvislosti s boomem okolo kryptoměn vznikají kromě legálních byznysů také ty nelegální. Zejména pokud se jedná o něco zdarma, či služba, která nabízí obrovské zhodnocení (10% měsíčně a více). Než začnete, doporučuji přečíst si podrobně článek Ponzi schéma – ďábelská sázka do neznáma.

Nainstalujte si peněženku a získejte bitcoiny zdarma

Nejprve si však musíte nainstalovat peněženku, do které si budete získané bitcoiny posílat. Pro otestování funčknosti můžete využít populární online službu Blockchain.info. Nejbezepčnější uložení BTC je však na hardwarových peněženkách (doporučuji peněženku TREZOR).

Investice do Bitcoinu

Víte, že si Bitcoin můžete koupit i za české koruny. Burza CoinMate nabízí možnost investovat do bitcoinu v českých korunách. Burza má české prostředí a díky tomu, že jde o český projekt, má účet u FIO banky, a proto nabití peněz probíhá standardním bankovním převodem a trvá několik minut až maximálně jeden pracovní den. Má férové kurzy a investovat můžete už od sto koruny.