Co je Hamster Combat – jak hrát a získat airdrop HMSTR

hamster combat mini hra na Telegramu

Hamster Kombat je unikátní hra dostupná na Telegramu, kde hráči trénují a bojují s virtuálními křečky. Hra využívá herní tokeny a airdropy, což umožňuje hráčům získávat odměny a vylepšovat své křečky. Každý křeček má své specifické schopnosti a hráči je mohou trénovat, aby zvyšovali jejich sílu a schopnosti v boji.

Co je Hamster Kombat

Hamster Combat je mini hra, která běží v aplikaci Telegram. Hráči vydělávají mince (tokeny) vylepšováním své imaginární kryptoměnové burzy. Hrajete v pozici Hamstera (křečka) a vylepšujete jednotlivé funkce své burzy na vyšší úrovně. Každá vylepšená funkce vám přinese více peněz.

Hra byla spuštěna v červnu 2024, takže vše je stále na začátku a je stále dobrý čas začít hrát. Vlak ještě neujel.

HRÁT HAMSTER COMBAT

Jak hrát Hamster Combat

Minihra Hamster Kombat začíná způsobem známým uživatelům Notcoinu, kdy hráči ťukají na zlatou minci v aplikaci Telegram. U Hamster Kombat je však prvním krokem – z nějakého důvodu – oholení vašeho křečka, aby se mohl stát CEO kryptoměnové burzy.

Podobně jako u Notcoinu mohou hráči použít své herní body k nákupu „Boostů“, které zvyšují statistiky, například kolik bodů se získá za jedno ťuknutí nebo jak dlouho můžete ťukat, než si budete muset dát pauzu a počkat, až se vám doplní energetický panel. K dispozici jsou také bezplatné denní boostery, které si hráči mohou nárokovat až šestkrát denně.

Jakmile hráči získají nějaké body, mohou je začít používat k vylepšení své burzy v záložce „Mine“ ve hře. Tato záložka ukazuje všechny druhy vylepšení, které si hráči mohou zakoupit (čistě za herní mince) pro svou burzu, včetně věcí jako podpora Fan tokenů, GameFi tokenů, Meme coinů, Margin trading. Každou oblast tzv. levelujete z Level 0 až na Level 15+. Přes záložky PR/Team nebo Legal vylepšujete a levelujete další oblasti jako je spolupráce s Coindeskem, social kanály jako TikTok, X, HamsterTube, atd.

Jsem až překvapený, jak zábavné to je při své jednoduchosti. Pro hraní hry stačí otevřít chat na Telegramu.

Každé vylepšení, které si pro svou burzu koupíte, vám pasivně vydělává více mincí. Například přidání páru BTC na vaši burzu stojí 250 bodů, ale pak vám vydělá 40 bodů za hodinu. Jinými slovy, tyto dodatky se rychle vyplatí a pomohou vaši burzu posunout dále.

Odměny dostáváte i za sledování YouTube videa a jsou to štědré odměny, např. 100 tisíc coinů. Můžete si kliknout každý den také na denní bonus.

Hamster Combat je i klikačka, tedy klikáním vyděláváte coiny. Přírůstek je však poměrně malý, takže pro strategii doporučuji spíše vylepšovat jednotlivé oblasti a levelovat je.

Kdy bude airdrop HMSTR

Kdy bude airdrop? Jaký je smysl vydělávání herních mincí? Podobně jako Notcoin, i Hamster Kombat oznámil nadcházející airdrop, i když byl mnohem transparentnější než Notcoin zpočátku.

Tým Hamster Kombat oznámil, že spuštění tokenu se v současnosti odhaduje na červenec 2024, i když se tento cíl může stále posunout.

Jak bude airdrop fungovat? Zatím nejsou známé úplné podrobnosti, ale tým už objasnil, že na rozdíl od Notcoinu to nebude přímá konverze z herních mincí na on-chain tokeny.

„Airdrop bude záviset na zisku za hodinu a některých dalších parametrech [aktivity], které později odhalíme, NE na zůstatku mincí,“ tweetoval tým 6. června a dále radil hráčům, aby „hráli moudře“.

Hamster Kombat od té doby tweetoval „zisk za hodinu nad zůstatkem mincí“, pouze zdůrazňující tento detail. Takže se nesoustřeďte jen na hromadění mincí – investujte do vylepšení a pokračujte v růstu své virtuální burzy před airdropem.

HRÁT HAMSTER COMBAT

Sdílím vlastní zkušenosti s Hamster Combat

Aktualizace: 8.7.2024 mám pasivní příjem 2,2 milionu tokenů (stačilo „pouze“ 21 dnů hraní). Rád vám pomůžu, jak nejrychleji začít vydělávat tokeny.

Založil jsem Telegram skupinu, kde sdílím své zkušenosti. Zároveň skupina slouží k předávání zkušeností dalších hráčů.

Projektu Hamster Combat věřím, že může být jeden z úspěšných projektů ve světě kryptoměn. Chystá se airdrop, který myslím může být pro řadu hráčů zajímavý. A to i pokud začnete dnes. Pokud budete navíc součástí Telegram skupiny Hamster CombaT CZ/SK, pak nebudete dělat chyby jako při začátku já 🙂

CHCI DO TELEGRAM SKUPINY

Článek a veškeré informace slouží ke vzdělávacím účelům a nejsou investičním doporučením.