BTC Prague: Nejvýznamnější bitcoinová konference v Evropě

Nejvýznamnější setkání nadšenců do bitcoinu v Evropě je tady! V Praze 8. až 10. června máte příležitost zúčastnit se konference BTC Prague. Čekají vás 3 dny plné nabušeného programu, 130 speakerů, networking, zákulisní informace, byznysově-punková atmosféra kryptonadšenců, investorů i developerů. Dobré české pivo, catering a chill-out zóny.

Češi a Slováci jsou světovou bitcoinovou špičkou. Firma SatoshiLabs se svojí vlajkovou lodí hardwarovou paněženkou Trezor není ale jediná, máme tu Braiins a další firmy v oblastech miningu, bitcoinmatů anebo P2P. Po řadě lokálních krypto akcích přichází další velký krok a to uspořádání konference světového formátu, BTC Prague v České republice.

Speakeři

Mezi největší jména konference patří Michael Saylor (výkonný předseda MicroStrategy), Adam Back (CEO Blockstream) nebo Marek Palatinus (spoluzakladatel SatoshiLabs). Těšit se ale můžete na více jak 100 řečníků, kteří jsou podnikatelé, výzkumníci, autoři, influenceři, filozofové, pedagogové, bojovníci za svobodu a vývojáři.

Vstupenka

Základní vstupné na konferenci BTC Prague stojí 325 Euro. Jedná se však o vlnu v předprodeji, cena vstupenky bude zdražovat.

V rámci konference je otevřené Bitcoin Expo, kde se bude konat 2denní veletrh. Za pouhých 9 Euro si můžete projít řadu stánků, podívat se na vedlejší stage anebo networkovat v chill out zóně.

Další varianty vstupenek jako je Industry Pass a Whale Pass jsou pro intenzivně ponořené jednotlivce a firmy, pro které je Bitcoin skutečně život i podnikání.

Chci na BTC Prague

Primárně je akce určena zkušeným vyznavačům bitcoinu z celého světa, kterým nabízí možnost prozkoumat toto téma do větší hloubky a networkovat s podobně smýšlejícími nadšenci.

BTC Prague vítá ale také nováčky, kteří nedávno objevili kryptoměnu a ekosystém bitcoinu nebo hledají komplexní úvod do této revoluční myšlenky.

Konference bude probíhat v angličtině. Expo část (venkovní pódium a expo stage) bude kombinovaná – česká a anglická.

Přijď na BTC Prague 8. až 10. června

Obrovské množství kontaktů a příležitostí na spolupráce, které získáte tím, že přijdete na akci osobně, to se nedá s ničím srovnat. BTC Prague je především o networkování a bohatý program s významnými jmény bitcoinové scény zaručí skvělé intro a navození prvních kontaktů.

BTC Prague má ambice se ve svém prvním ročníku stát největší a nejvýznamnější konferencí v Evropě. Pokud máš rád bitcoin, nové technologie a chceš se posunout v investicích dál, tak na téhle akci prostě musíš být. Je to první ročník a bude to moment v historii. Příležitost, která se neopakuje.

Vstupenky na BTC Prague