KONTAKT

Web MladyInvestor.cz provozuji s naprostou otevřeností. Naším cílem je sdílet názory, tipy a zkušenosti ze světa tradičních i alternativních investic, publikovat analýzy či krátké náhledy na aktuální dění na trhu. Web má za úkol sloužit jako informační médium, kde najdete recenze, zajímavé myšlenky, reporty z konferencí, tipy na zajímavé projekty, upozornění na podvodné společnosti a současně konkrétní čísla a mé vlastní zkušenosti z investování.

Provozovatel webu

Martin Rosulek

  • IČ: 87270056 (Ares databáze)
  • Rokycanova 984/6, 130 00, Praha 3 – Žižkov
  • Podnikatel je zapsaný v živnostenským rejstříku
  • E-mail: info(zavinac)mladyinvestor.cz

Podmínky užívání a Zásady ochrany osobních údajů.

Informační a vzdělávací charakter

Veškeré informace poskytované na internetovém portálu MladyInvestor.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům a mají informační charakter. Tyto informace nejsou finančním doporučením, neslouží jako konkrétní investiční ani obchodní doporučení. Pokud jsou zde zmiňovány konkrétní finanční produkty, tak pouze za účelem studia. Investování je rizikové a můžete ztratit všechny investované peníze.

Affiliate disclaimer

Mým cílem je rozšířit povědomí o možnostech investování a zhodnocování peněz. S některými společnostmi jsem navázal spolupráci a  doporučuji jejich služby. Pokud využijete jejich služeb či produktů, z uskutečněného prodeje získávám provizi. Tato provize vás nic navíc nestojí. Doporučuji jen takové produkty a služby, se kterými mám já či jiní uživatelé kladné zkušenosti.

KONTAKT

Vaše jméno

Váš email

Vaše zpráva