Kontakt

Web MladyInvestor.cz provozuji s naprostou otevřeností. Rád sdílím své názory, tipy a zkušenosti ze světa tradičních i alternativních investic, publikuji své analýzy či krátké náhledy na aktuální dění na trhu. Web má za úkol sloužit jako informační médium, kde najdete recenze, zajímavé myšlenky, reporty z konferencí, tipy na zajímavé projekty, upozornění na podvodné společnosti a současně konkrétní čísla a mé vlastní zkušenosti z investování.

Podnikám na volné noze od roku 2008 a věnuji se obsahovém marketingu. Přečtení knihy Bohatý táta, chudý táta jsem se začal o zhodnocování peněz zajímat intenzivněji. Pasivní příjem mě velmi lákal, ale zároveň jsem si uvědomoval, že existuje řada podvodných společností.

Do P2P půjček jsem začal investovat v roce 2015. S akciemi (americkými i českými) jsem začal v roce 2016. Zkoušel jsem i nejrůznější HYIP programy (spekulativní, ale vysoce výnosové), ve kterých jsem se většinou spálil a majitelé s penězi zmizeli. Do kryptoměn investuji od roku 2015. Nejsem profesionální trader, ale finanční svět je mi velmi blízký. Na tomto portálu se snažím otevřeně sdílet své zkušenosti s jednotlivými investicemi.

Provozovatel webu

Martin Rosulek

E-mail: info(zavinac)mladyinvestor.cz

Více o mně najdete také na blogu Moje cesta k digitálnímu nomádství.

Podnikatel je zapsaný v živnostenském rejstříku. Podmínky užívání a Zásady ochrany osobních údajů.

Informační a vzdělávací charakter

Veškeré informace poskytované na internetovém portálu MladyInvestor.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům a mají informační charakter. Tyto informace nejsou finančním doporučením, neslouží jako konkrétní investiční ani obchodní doporučení. Pokud jsou zde zmiňovány konkrétní finanční produkty, tak pouze za účelem studia. Investování je rizikové a můžete ztratit všechny investované peníze.

Affiliate disclaimer

Mým cílem je rozšířit povědomí o možnostech investování a zhodnocování peněz. S některými společnostmi jsem navázal spolupráci a  doporučuji jejich služby. Pokud využijete jejich služeb či produktů, z uskutečněného prodeje získávám provizi. Tato provize vás nic navíc nestojí. Doporučuji jen takové produkty a služby, se kterými mám já či jiní uživatelé kladné zkušenosti.

Kontakt

Neváhejte mě kontaktovat, rád uslyším názor na vaše zkušenosti s investicemi.

Vaše jméno

Váš email

Vaše zpráva