Kontakt

Web MladyInvestor.cz provozuji s naprostou otevřeností. Naším cílem je sdílet názory, tipy a zkušenosti ze světa tradičních i alternativních investic, publikovat analýzy či krátké náhledy na aktuální dění na trhu. Web má za úkol sloužit jako informační médium, kde najdete recenze, zajímavé myšlenky, reporty z konferencí, tipy na zajímavé projekty, upozornění na podvodné společnosti a současně konkrétní čísla a mé vlastní zkušenosti z investování.

Provozovatel webu

Martin Rosulek

  • IČ: 87270056
  • Rokycanova 984/6, 130 00, Praha 3 – Žižkov
  • Podnikatel je zapsaný v živnostenským rejstříku
  • E-mail: info(zavinac)mladyinvestor.cz

Podmínky užívání a Zásady ochrany osobních údajů.

Informační a vzdělávací charakter

Upozornění na rizika spojené s obchodováním kryptoměn, akcií, CFD kontraktů a binárních opcí. Veškeré informace poskytované na internetovém portálu MladyInvestor.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům a mají informační charakter. Tyto informace nejsou finančním doporučením, neslouží jako konkrétní investiční ani obchodní doporučení. Pokud jsou zde zmiňovány konkrétní finanční produkty, tak pouze za účelem studia. Investování je rizikové a můžete ztratit všechny investované peníze.

Affiliate disclaimer

Mým cílem je rozšířit povědomí o možnostech investování a zhodnocování peněz. S některými společnostmi jsem navázal spolupráci a  doporučuji jejich služby. Pokud využijete jejich služeb či produktů, z uskutečněného prodeje získávám provizi. Tato provize vás nic navíc nestojí. Doporučuji jen takové produkty a služby, se kterými mám já či jiní uživatelé kladné zkušenosti.

Při tvorbě veškerého obsahu webu se snažíme být vždy maximálně korektní a transparentní. Naším cílem je poskytnout vám praktické informace, které pro vás budou přínosem. Součástí článků a publikovaného obsahu mohou být proto i odkazy na konkrétní webové stránky s finančními produkty a službami. Zakládáme si na transparentnosti a rádi bychom vás na tomto místě upozornili, že se některé tyto odkazy jsou přidané na základě affiliate spolupráci či individuální spolupráce. Tyto spolupráci důkladně vybíráme, abychom vám představili vždy jen kvalitní služby a produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že by pro vás mohly být přínosné. Produkty a služby často sami osobně využíváme a využívají je také naši čtenáři, kteří s nimi mají kladní zkušenosti a zanechávají pozitivní recenze.

Upozorňujeme čtenáře, že v článku mohou být v rámci affiliate spolupráce umístěny odkazy. Affiliate a další spolupráce funguje na následujících principech:

  • V článcích na tomto webu jsou umístěny odkazy na weby společností, se kterými spolupracujeme. Snažíme se, aby se odkazy tematicky vztahovaly k obsahu článku.
  • Pokud se prokliknete skrze odkaz na webu a zakoupíte produkt či službu, provozovatel webových stránek může získat provizi. Díky této provizi je možné web udržovat v provozu a tvořit nový kvalitní obsah. Zvolili jsme tuto cestu financování namísto čistě reklamních spoluprací, které jsou často rušivé a zavádějící.
  • Nákup přes affiliate odkaz nijak neovlivňuje samotnou cenu produktu nebo služby. V některých případech vám může být dokonce poskytnuta sleva.
  • Je čistě na vás, zda se rozhodnete na odkaz umístěný v článku kliknout a využít nabídky, produkt či službu zakoupit, či ne.

Pro doplňující informace o fungování webu si přečtěte naše Obchodní podmínky a Podmínky užití.

Pokud jste přesto nenašli, co jste hledali, neváhejte se na nás obrátit. Rádi zodpovíme vaše dotazy.