Jak vydělat mobilem

jak vydělat mobilem
jak vydělat mobilem

V poslední době se oblibě začaly těšit online výdělky. V článku vám představíme několik možností, jak vydělat mobilem – například shlížení videí, spotů nebo taky vydělávání peněz hraním her.

Swagbucks Watch

Kdo sedí rád u televize, může dostávat zaplaceno za sledování filmových trailerů a krátkých videí. Jakmile video shlédnete, získáte SB body, které můžete při nasbírání určitého počtu směnit za dárkový poukaz nebo hotovost – například 2500 SB směníte za 25 USD. Abyste nasbírali co nejvíce bodů, musíte být hodně aktivní – za den se doporučuje nasbírat 50 – 100 bodů.

App Bounty

Získaná odměna u aplikace App Bounty závisí na stahování a instalaci dalších doporučených aplikací. Avšak za nasbírané body nezískáváte peníze, ale dárkové vouchery iTunes, Amazon a mnoho dalších. Musíte počítat s tím, že i když tato mobilní aplikace je velmi dobře hodnocena v Play Store a celkově se jedná o nejlepší aplikace na výdělek, trvá dlouhou dobu, než nasbíráte dostatečný počet bodů.

Airmule

Cestujete často? Využívejte toho a začněte pronajímat kousek volného místa v zavazadle. Aplikace Airmule funguje na principu doručování zásilek – od odesílatele převezmete balíček, který dopravíte na danou adresu místa, které je shodné s vaším cílovým místem. Za jednu cestu si lze vydělat až 300 USD. Tyto trasy jsou dostupné pouze mezi USA, Velkou Británií a Čínou, ale postupně se otevírají další státy.

Instagram

Dnešní době vládnou sociální sítě a mnoho mladých lidí si to uvědomuje. Proto když na ulicích potkáte člověka, který telefon z ruky nepustí, pořizuje si selfie, nedivte se, díky Instagramu lze vydělat skutečné peníze.

Důležitým předpokladem je získání co nejvíce followers, tedy lidí, kteří váš profil sledují – vy se tak stáváte vlivným člověkem – tzv. influencer. Tahle sdílená ekonomika vám může za fotku přinést klidně i 10 000 Kč – záleží na počtu sledujících.

Foap

Fotografujete rádi a často? Díky aplikaci Foap můžete své fotografie pořízené vaším mobilním telefonem prodat.

Zajímá vás, kdo si tyto fotografie kupuje? Například Heineken nebo Volvo, které je používají pro své kampaně. Vy vyfotíte a prodáte – tím získáváte 5 USD – ovšem to není všechno. Za každé stáhnutí vaší fotografie získáváte právě těchto 5 dolarů – počet prodejů je neomezený. A dokonce pomocí tematických soutěží můžete získat i jednorázově 100 USD.

YouTube

Ptáte se, jak vydělávat na YouTube? Odpověď je jednoduchá, musí se z vás stát youtuber. Za každé shlédnutí vašeho videa získáváte zaplaceno – platí tu téměř stejná pravidla jako na Instagramu.

Cash for apps

Aplikace Cash For Apps vám dává odměny za instalaci dalších aplikací. Nemusíte se obávat, že váš telefon bude přesycen aplikacemi – jednoduše je po připsání bodů z telefonu odinstalujte. Abyste rychleji body nasbírali, můžete aplikaci doporučovat svým známým. Za každých 300 bodů získáváte 1 USD, který lze směnit v dárkový poukaz na Amazon, CVS, eBay, Target, Starbucks, Google Play a mnoho dalších. Tato aplikace je dostupná jak pro iOS, tak i pro Android.

Uber

Určitě jste slyšeli o službě Uber, respektive o možnosti výdělku s touto službou. Pokud vás baví řídit a vlastníte vůz starší méně než 10 let, můžete si přivydělávat jako řidič služby Uber. Jediná vaše investice bude za výpis trestního rejstříku.

Nevlastníte žádné auto? Uber spolupracuje s několika firmami, které auta pronajímají. Avšak tím se ukrátíte o výdělek. A na stejném principu taxi řidičů funguje i služba Taxify a Liftago.

Cash Pirate

Cash Pirate nabízí první vydělané peníze již za registraci. Body získáváte za shlédnutí videí, vyplnění dotazníků, instalací aplikací, sledováním reklam a dalších. Výplatní minimum je 2500 bodů – 2,5 USD – za měsíc si můžete přijít na 30 – 90 dolarů.

České klikačky a dotazníky

Dalším způsobem, jak si vydělávat přes telefon je čtení emailů a vyplňování dotazníků. Tyto služby nabízí například společnost eRmail nebo mamemail. Po registraci vám začnou do vaší e-mailové schránky chodit reklamní e-maily, na které musíte kliknout, aby se vám přičetla odměna. Ta se pohybuje v rozmezí od 0,2 Kč až po 2 Kč za jeden e-mail. Průzkumy a dotazníky nabízí například marketagent nebo mobrog.

The Crims

The Crims je hra, při které se dají vydělat peníze. Jak vydělat mobilem díky hrám? Jakmile začnete hrát, stáváte se obyvatelem města CrimCity – abyste byli úspěšní, musíte se předhánět v majetku i ve zločinnosti (loupeže, krádeže, zabíjení apod.). Za jedno kolo lze vydělat i 300 USD. Podobně jsou na tom hry například Seafight nebo Mylands. Vydělávání peněz hraním her – no nezní to skvěle?

Aktualizováno