Mintos promo kód | Získejte 1% bonus na P2P investování

mintos promo kód

P2P investování se v posledních letech stává poměrně rozšířeným způsobem úročení vlastních úspor. Pokud také o této možnosti uvažujete, určitě jste se již dočetli o jedné z nejrozšířenějších P2P platforem Mintos (celá recenze Mintos zde). Zvažujete-li využívání tohoto portálu, určitě byste měli vědět o možnosti registrace se vstupním bonusem, kterou vám zajistí tzv. Mintos promo kód. Po dobu 90 dní od registrace tak můžete zdarma až zdvojnásobit své výnosy.

Jak bonus získat?

Aktualizace: Aktuálně není dostupný žádný Mintos promo kód.

INVESTOVAT NA MINTOS

Možností, jak se dostat ke vstupnímu bonusu je více. V podstatě je ovšem všechny spojuje princip tzv. promo kódu. Ten můžete získat jednak od svého kamaráda, který už na Mintosu obchoduje. Existují speciální akce během roku, kdy je promo kód volně přístupný každému novému uživateli. V některých chvílích ale není možné získat speciální bonus, záleží na vypsaných akcí od Mintosu.

Jednoduše vyplníte registrační formulář, kdo kterého promo kód vyplníte, případně, pokud využíváte odkaz, můžete kolonku nechat prázdnou. Průměrné výnosy na Mintos činí 1% ročně, pokud tak využijete možnost bonusu, 1% navíc zdarma bude znamenat dvojnásobné výnosy z každé investice uskutečněné 90 dní od registrace.

Jak bonus funguje?

Základní princip bonusu není složitý. Mimořádné zisky obdržíte za každou investici uskutečněnou do třech měsíců od registrace. Všechny bonusové výnosy jsou sčítány a vyplaceny jednorázově na konci tohoto období. Proces je ovšem ve skutečnosti o něco složitější a je dobré vědět, jak doopravdy funguje a přizpůsobit tomu své investiční strategie, může vám to totiž dost výrazně pomoci s maximalizací výnosů.

Investujte chytře – strategie pro maximalizaci výnosu

Důležité je, že výše bonusu u každé investice se může lišit (nemusí tedy být nutně 1%). Záleží to na tom, kolikátý den v měsíci jste peníze investovali. Čím déle je vaše investice v daném měsíci aktivní, tím vyšší je bonus – z toho vyplívá, že nejvyšší možný bonus (tedy 1%) získáte, pokud investici uskutečníte 1. den v měsíci.

Praktický příklad

Pokud např. 1. října (samozřejmě je stále řeč pouze o investicích v 90 dnech od registrace) zainvestujete 1000 korun, bonusový zisk zdarma bude činit 10 korun a ty vám budou po uplynutí 90 dnů od registrace připsány na účet. Pokud ovšem tu samou částku zainvestujete 15. října, bude bonus činit pouze 5 korun.

Výše budoucího bonusu na investici, kterou právě provádíte, je tedy nepřímo úměrná počtů dnů, které již uplynuly v současném měsíci.

Uživatelské recenze a zkušenosti právem dělají z Mintosu jednou z nejlepších P2P platforem, kterou lze v současnosti využívat, není proto divu, že počet nových uživatelů stále stoupá. Pokud se k nim chcete přidat, nepřipravte se o možnost vyšších zisků zdarma a určitě využijte Mintos promo kód.

INVESTOVAT NA MINTOS