Marketagent recenze: Jak funguje tento online přivýdělek?

marketagent recenze
Marketagent online výdělek

Už jste slyšeli o projektu, který se nazývá Marketagent? Co je vůbec Marketagent a jak funguje? Víte, že díky tomuto projektu si můžete i přivydělat nějakou tu korunu? Podíváme se do detailů tohoto projektu a mrkneme i na Marketagent recenze.

Co je Marketagent?

Za tímto projektem stojí rakouská společnost, především Thomas Schwabl, který je jejím zakladatelem. Společnost Marketagent se zaměřuje na online průzkumy trhu a veřejného mínění.

Marketagent nabízí spolupráci jak těm, kteří žádají konkrétní průzkum, a to poměrně za nízké náklady, tak i těm, kteří se do Marketagent registrovali a chtějí se zúčastňovat těchto online průzkumů. Tito respondenti mají šanci i k vyplňování dotazníků za peníze.

Jak Marketagent funguje?

Lidé, kteří se do Marketagent registrovali se stali členy společnosti. Sbírají body, které si po nasbírání určité částky mohou vyměnit za peníze nebo je tu možnost třeba darování charitě. Za každých nasbíraných 100 bodů získáte 1 Euro. Může to být pro vás jako malá brigáda.

Již za první přihlášení (registraci) dostanete 150 bodů a za aktualizaci osobních údajů, kterou je možné provést jednou ročně získáte 50 bodů.

Zajímá vás, jak získáte další body?

Registrace do Marketagent

Zadavatel a respondent musí mít založený účet. Každý účet má své výhody, u respondenta již zmiňované body směnitelné na peníze a u zadavatele spoustu nástrojů k vytváření dotazníků.

Registrace není zpoplatněna a nevyžaduje složité vyplňování údajů, je tu možnost se přihlásit i pomocí sociálních sítí.

Jak správně napsat dotazník?

Patříte do skupiny těch, kteří se do Marketagent přihlásili díky tomu, že potřebují různé výzkumy? A víte, jak správně připravit dotazník? Máme pro vás návod k vytvoření správného dotazníku.

  • Mějte vždy na paměti, že dotazník nepíšete pro sebe, ale pro respondenty. Musíte jej cílit na určitou skupinu a správně formulovat otázky.
  • Často se stává, že se tazatel ptá na nějakou určitou událost či zážitek, se kterým však respondent nemá žádnou zkušenost a díky tomu nemůže odpovědět nebo jeho odpověď je neužitečná. Vyvarujte se hypotetických otázek – co by, kdy by?
  • Pokládejte vždy jen jednu otázku na jednu konkrétní věc. Pokud se v otázce totiž objeví dvě nebo více věcí, respondenta to může zmást a nasměrujete ho tak k nekvalitní odpovědi. Raději konkrétní situace rozložte do vícero jednotlivých otázek, dotazník tak získá přehlednost a lepší srozumitelnost.
  • Pokládejte jednoduché otázky, příliš složité věty respondent nemusí dobře pochopit.
  • Dotazník by měl zaujmout hned od začátku, jeho úvodní otázky by měly být příjemné, zábavné a hlavně jednoduché. Tak získáte pozornost respondentů a vytvoříte u nich pocit lehkého zvládnutí dotazníku.
  • Na konec dotazníku se umisťují osobní a demografická data respondentů (věk, pohlaví, bydliště apod.).
  • Otázky střídejte, aby nedošlo k tomu, že dotazník začne respondenta nudit – díky střídavosti dotazník bude pestrý a zajímavější.

Vyplňování dotazníků

Body můžete získat pomocí dotazníků, které vyplníte. Pokud je pro vás připravený nový marketagent dotazník, služba vás upozorní e-mailem.

Za jeden dotazník můžete získat od 20 do 250 bodů. Kdo hledá menší brigádu, může se vyplňování dotazníků zúčastnit.

Affiliate program

Marketagent funguje i na principu tzv. affiliate programu, jehož cílem je přivádět do systému stále nové členy. Za každého přivedeného člena máte odměnu 100 bodů, kterou získáte na vaše konto po vyplnění jeho prvního dotazníku. Tento člen však musí být neustále aktivní, tzn. musí příchozí dotazníky vyplňovat. Díky této možnosti se z programu stává zajímavý přivýdělek a forma, jak vydělávat peníze na internetu.

Jak můžu peníze vybírat?

Nastřádané peníze si můžete nechat zaslat na vaši elektronickou peněženku, a to buď na peněženku PayPal nebo Skrill. Minimální výběr, a to bez poplatku je 5 Euro. Při menším výběru (minimální výběr jsou 2 Eura) si společnost MarketAgent účtuje poplatek 2 %. Peníze jsou během 24 hodin od podání žádosti k výběru na účtu peněženky, i když upozorňují, že převod peněz trvá 2 – 3 dny.

Marketagent recenze

Registrovaní členové si na vyplácení společnosti nestěžují, dle nich vyplácí bez problémů. Pokud hledáte různé práce na internetu, u Marketagent nesmíte očekávat závratné sumy.

Výhoda této práce online je, že není časově náročná, dotazníky nechodí moc často, záleží na tom, zda jste vhodný respondent pro daný výzkum. Zkušenosti členů jsou takové, že podle nich dotazníky nechodí pravidelně, někdy můžete dostat vícero dotazníků za týden, jindy můžete čekat na dotazník klidně i několik měsíců.

Je marketagent podvod?

Marketagent je výdělek, pokud si chcete přijít na desítky až stovky korun měsíčně nebo ročně. Neočekávejte však měsíční výplaty. I když si člověk nevydělá jmění, za podvod tento projekt členové neoznačují.