BOBA airdrop: Návod a užitečné odkazy

boba-network-airdrop

Projekt BOBA vyhlásil airdrop, rozdává tedy kryptoměny zdarma při splnění několika podmínek. Pro držitele kryptoměny OMG to je velká příležitost. Ostatní investoři a spekulanti si mohou prozkoumat projekt a událost blíže a posoudit, zda je airdrop pro ně natolik zajímavý, aby investovali do OMG a následně BOBA.

Co je BOBA a jak funguje

BOBA network vzniká jako tzv. child chain na Ethereu (BOBA není side chain) a tvoří druhou vrstvu (Layer 2). Představte si, že BOBA síť žije uvnitř ethereový sítě, dokáže vykonávat chytré kontrakty a vykonávat ethereové transakce dle svých podmínek a zároveň využívat bezpečnost ethereový sítě.

BOBA síť vzniká z důvodu vysokých transakčních poplatků, které jsou na ethereový síti problémové, dalším důvodem je vyšší rychlost a počet zvládnutých transakcí.

BOBA síť tak dělá jakýsi upgrade na ethereové síti.

Jak získat airdrop BOBA

Rozhodný den pro BOBA airdrop je 12. listopadu 2021.

Pokud se budete chtít registrovat a účastnit BOBA airdropu, počítejte s ethereovými poplatky, které jsou aktuálně poměrně vysoké. S malou částkou do procesu airdropu BOBA se nevyplatí. Počáteční investice by z důvodu ETH poplatků měly začínat na cca 1000 USD, aby to bylo finanční trochu zajímavé.

1. Provést bridge OMG na Boba network před datem airdropu

Každý, kdo bude držet OMG na Boba síti před datem airdropu, bude odměněn airdropem. Tito uživatelé navíc obdrží bonus ve výši 5% OMG tokenů.

2. Provést bridge OMG na Boba network po datu airdropu

Kdokoli vlastnil OMG na L1 (layer 1) ve dne airdropu a provede během jednoho roku bridge OMG na Boba síť bude také odměněn airdropem. Tokeny BOBA budou následně uzamčeny na 30 dní.

3. Držet OMG na jmenovaných kryptoburzách

Dle oficiálních stránek držitelé tokenu OMG na vyjmenovaných kryptoměnových burzách budou odměněny BOBA tokeny. Seznam se může měnit a lze jen doporučit ověřit si těsně před datem airdropu, že burza je stále v dohodě. Airdropnuté BOBA získají držitelé pravděpodobně o týden později, tedy 19.listopadu 2021.

Aktuálně se jedná o:

Burza Binance oficiální potvrdila, že bude podporovat BOBA airdrop, takže držitelům OMG bude distribuovat BOBA tokeny.

INVESTOVAT NA BINANCE

Odkaz registrace s 10% slevou na poplatky za obchodování.

Návod pro BOBA airdrop

Podívejte se na video návod, jak krok za krokem provést vše potřebné, abyste získali BOBA airdrop pokud budete provádět bridge OMG na BOBA network.

BOBA token

Maximální množství BOBA tokenů: 500,000,000

boba-token-metrics

Alokace:

 • Držitelé $OMG tokenu: 140M
 • V úschově v pokladně: 210M
 • Tým: 100M
 • Strategičtí investoři: 50M

Co se stane s tokenem OMG po airdropu?

OMG token bude nadále fungovat, zejména jako poplatkový token pro OMG Plasma Network.

Užitečné odkazy pro zájemce o BOBA airdrop

 • Oficiální informace: https://boba.network/airdrop/
 • Administrace: https://gateway.boba.network/
 • Dokumentace: https://docs.boba.network/how-to-bridge
 • Návod na airdrop na Reddit vlákně: https://www.reddit.com/r/OMGnetwork/comments/ptkwpy/how_to_deposit_tokens_to_boba_network_and_claim/
 • Analýza: https://blockcast.cc/news/boba-network-can-the-renamed-omgx-help-omg-regain-its-former-glory-on-the-l2-circuit/

Projekt BOBA network

 • Github OMG: https://github.com/omgnetwork
 • Discord: https://boba.eco/discord
 • Twitter: https://boba.eco/twitter
 • Telegram: https://boba.eco/telegram

Upozornění

Investování zahrnuje rizika ztrát. Investujte jen takové peníze, které si můžete dovolit ztratit. Investujte opatrně. Článek a veškeré informace slouží ke vzdělávacím účelům a nejsou investičním doporučením.