START-UP INVESTOVÁNÍ

Investování do start-upů patří do rizikových investic, které jsou ale vyhledávané kvůli vysoké návratnosti. Obecná statistika hovoří, že 9/10 start-upů selže, a proto musí investor pečlivě vybírat projekty, které vybere a do kterých vloží svoji důvěru a peníze. My pomáháme investorům najít projekt v ranné fázi, který má velký potenciál zvýšit svoji hodnotu několikanásobně.

Vstupní kapitál

Pro investice do start-upů v ČR je minimální kapitál pro vstup přibližně 250 tisíc korun.

Investice na 3 - 7 let

Investiční horizont pro exit první vlny investorů je obvykle do sedmi let.

Zhodnocení až 600%

Investice do start-upů může zhodnotit vloženou investici během několika let několikanásobně.

S ČÍM POMŮŽEME

Investorům pomáháme najít start-up, který zhodnotí jejich portfolio několikanásobně. Aktivně vyhledáváme podnikatelské projekty v rané fázi a zprostředkováváme privátní schůzky mezi start-upem a investorem. Jsme schopni zajistit také podkladové dokumenty pro vstup investora. Máme síť partnerů a vybraným start-upům poskytujeme podporu a mentoring.

Výběr nejlepších start-upů

Aktivně hledáme a filtrujeme start-upy na české i zahraniční scéně. Investory propojíme s těmi nejlepšími podnikatelskými projekty.

Právní dokumenty

Připravíme právní dokumenty pro úpravu vztahu a financování mezi investorem a start-upem.

Osobní schůzka

Osobní kontakt a budování důvěry je základem pro dlouhodobý vztah. Investorům a start-upům nabízíme možnost privátního propojení.

Mentoring a reporting

Náš vztah ke start-upům je aktivní, podporujeme a mentorujeme jejich projekty. Investorům pak podáváme pravidelné reporty o vývoji.

KONTAKT PRO INVESTORY

Pokud vás investice do start-upu zaujaly, dejte nám vědět skrze kontaktní formulář níže a navážeme společnou schůzkou, kde představíme detailní možnosti spolupráce a propojení se start-upy.

[contact-form-7 id=“9″ title=“Kontakt“]