Kontakt 22

Web MladyInvestor.cz provozuji s naprostou otevřeností. Naším cílem je sdílet názory, tipy a zkušenosti ze světa tradičních i alternativních investic, publikovat analýzy či krátké náhledy na aktuální dění na trhu. Web má za úkol sloužit jako informační médium, kde najdete recenze, zajímavé myšlenky, reporty z konferencí, tipy na zajímavé projekty, upozornění na podvodné společnosti a současně konkrétní čísla a mé vlastní zkušenosti z investování.

Kontakt

Neváhejte mě kontaktovat, rád uslyším názor na vaše zkušenosti s investicemi.

  Vaše jméno

  Váš email

  Vaše zpráva

  Provozovatel webu

  Martin Rosulek

  E-mail: info(zavinac)mladyinvestor.cz

  Podnikatel je zapsaný v živnostenském rejstříku. Podmínky užívání a Zásady ochrany osobních údajů.

  Informační a vzdělávací charakter

  Veškeré informace poskytované na internetovém portálu MladyInvestor.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům a mají informační charakter. Tyto informace nejsou finančním doporučením, neslouží jako konkrétní investiční ani obchodní doporučení. Pokud jsou zde zmiňovány konkrétní finanční produkty, tak pouze za účelem studia. Investování je rizikové a můžete ztratit všechny investované peníze.

  Affiliate disclaimer

  Mým cílem je rozšířit povědomí o možnostech investování a zhodnocování peněz. S některými společnostmi jsem navázal spolupráci a  doporučuji jejich služby. Pokud využijete jejich služeb či produktů, z uskutečněného prodeje získávám provizi. Tato provize vás nic navíc nestojí. Doporučuji jen takové produkty a služby, se kterými mám já či jiní uživatelé kladné zkušenosti.