Investiční akce, konference a webináře

 

Přehledný kalendář, který vám zobrazí aktuální investiční akce, konference, semináře, webináře anebo diskuze.

 

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Do důchodu v 35?

28 dubna 5:00 pm - 8:30 pm

790Kč
nemovitosti kurz online

Párty, užívání si na max a žít tady a teď? A nebo pevnější pravidla, částečné odříkání a ochota máknout pro svou budoucnost, ale za to už třeba po třicítce klidná mysl a bezstarostný život? V čem se vidíte vy?

Na životě je krásné, že každý má volbu jak svůj život prožije. A investování nám v tom může být velkým pomocníkem. S investováním lze začít v každém věku, ale samozřejmě platí – čím dříve, tím lépe. Na to přišla Zuzka Šlemarová, která kouzlo pasivních příjmů vyzkoušela sama na sobě už ve 24 letech a za pouhé dva roky se již dostala na čistý pasivní příjem přes 11 000Kč měsíčně.

S radostí se s Vámi podělí o kroky, které jí v jejích investičních začátcích nejvíce pomohly.

Od osobního nastavení, stanovování cílů a time managementu, přes pohled na finanční gramotnost, jak vybrat vhodnou investici a kde se vzdělávat, až po Zuzky cestu přímo v nemovitostech – konkrétní ukázky jejích nemovitostí a tabulek, jak si vše spočítat. Odnesete si tak konkrétní tipy a postupy z praxe, se kterými denně pracuje.

Pořadatel akce

Zuzka Šlemarová z týmu Realitní Shaker

Zuzka začala investovat ve svých 24 letech, v té době už jako rozvedená maminka malé dcerky. Za 3 roky se dostala na pasivní příjem přes 15 000Kč měsíčně. Mimo jiné také skvěle rozumí hypotékám a jejich efektivnímu spravování. V současné době pracuje na centrále jedné z největších bank v oddělení správy úvěrů. Osobnímu rozvoji, finanční gramotnosti a nemovitostem se věnuje již několik let a ráda své poznatky z praxe předává dál.

Slevový kód

Zadejte slevový kód v objednávce ve znění: digitalninomadstvi

A získejte 10% slevu

Podrobnosti

Datum:
28 dubna
Čas:
5:00 pm - 8:30 pm
Cena:
790Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.realitnishaker.cz/do-duchodu-v-35

Místo konání

Online

Pořadatel

Realitní Shaker
Webová stránka:
https://www.realitnishaker.cz/

Pořádáte investiční akci, konferenci, seminář anebo webinář?

Kontaktujte nás a rádi vložíme vaší akci do kalendáře.