INVESTIČNÍ PŘEDNÁŠKY, KONFERENCE A WORKSHOPY

Vytváříme seznam investičních akcí konaných zejména v České republice. Rozšiřte si znalosti o aktuálních investičních příležitostech na trhu.

Pořádáte anebo znáte zajímavou investiční přednášku či seminář? Kontaktujte nás.

VIP víkend: Realitní investoři

Praha, 27. září – 29. září

Lektor: Realitní investoři

Cena: od 2600 Kč

3 denní akce plná realitního know-how, které vám pomůže při vstupu do investičních nemovitostí. Celkem devět speakerů, kteří budou sdílet, jak najít vhodnou nemovitost v ČR nebo zahraničí, jak na financování i vyjednávání. Jak lze vydělávat na pronájmu z garáží anebo zda je vhodné investovat do chat či pozemků.

Investiční forum

Praha, 1. října 2019

Cena: od 299 Kč

Jste unavení nabídkou konvenčních investic s vysokými poplatky, bez unikátního investičního příběhu a s výnosy, které sotva koho oslní? Hledáte investice neprůstřelné v dobách finančních turbulencí, ale nejste fanoušky ryzích alternativ? Tak přijďte v říjnu na Investiční fórum, které bude nabité cennými informacemi.

Hackers Congress Paralelní Polis

Praha, 4. října – 6. října 2019

Cena: od 4900 Kč

3 denní konference doslova nabitá přednáškami a networkingem z oblasti kryptoměn, decentralizace, technologie blockchain, sdílené ekonomiky i anonymity a bezpečnosti. Již šestý ročník konference, která patří na světovou špičku mezi kryptoanarchisty a fanoušky kryptoměn. Vedena v anglickém jazyce.

Cashless Future

Praha, 23. října 2019

Cena: od 4900 Kč + DPH

Mediální dům Economia a Hospodářské noviny pořádají 6. ročník prestižní odborné konference Hospodářských novin o bezhotovostní společnosti a byznysu, letošními hlavními tématy jsou nejnovější trendy v oblasti ID & Security a Open Payment Market.

Česká investiční konference

Praha, 11. – 12. listopadu 2019

Cena: od 4999 Kč + DPH

Největší investiční konference o akciích v České republice. Česká investiční konference vznikla v roce 2014. Jedná se o unikátní akci, na které neuslyšíte prodejní prezentace fondů, ale pouze a jen přednášky předních investorů z českého a slovenského trhu a zahraničních hostů. Ti vám během prvního dne konference představí konkrétní investiční příležitosti. Druhý den bude následně věnován praktickým workshopům. Konference proběhne v Praze, v hotelu Pyramida.

Dividendové akcie jako ideální zdroj pasivního příjmu

Lektor: Tomáš Tatranský

Cena: 700 Kč

V tomto prakticky zaměřeném kurzu Vám ukážu, že investovat na světových finančních trzích je díky internetu jednodušší, než jste si možná dosud mysleli. Díky tomuto kurzu budete schopni si vytvořit svůj vlastní ambiciózní, přesto však realistický investiční plán.

Tušíte, že spořící účet není tím pravým „parkovištěm“ pro Vaše peníze? Láká Vás možnost vydělávat na růstu těch nejlepších světových firem, jako je Apple, Intel, Walt Disney nebo třeba Starbucks? Nechcete platit zbytečné poplatky správcům nejrůznějších podílových fondů? Láká Vás finanční svoboda, tedy situace, kdy Váš pasivní příjem převyšuje Vaše výdaje?

Investování do nemovitostí od A do Z

Praha, říjen 2019

Lektor: Mgr. Nela Kubasová, Realitní Shaker

Cena: 2790 Kč

Celodenní seminář Investování do nemovitostí od A do Z. Investorka Nela Kubasová vás provede komplexním postupem, kde hledat nemovitosti pod cenou, jak určit výnos a optimální cenu nemovitosti, jak ji zafinancovat a jak najít bezproblémového nájemce. Ideální seminář pro všechny, kteří chtějí zjistit, jaké příležitosti nabízí investice do nemovitostí v roce 2019 a 2020.

Investice do bytů jako cesta k pasivnímu příjmu

Praha

Lektor: Ivana Birtová, Realitní Shaker

Cena: 1490 Kč

Inspirativní seminář o její cestě od prvního bytu k portfoliu v hodnotě mnoha milionů – a o tom, jak na to, když se chcete stejnou cestou vydat i vy. Jak a proč jsem s investováním do nemovitostí začínala já. Co všechno je třeba si promyslet, než se do investování pustíte i vy. Kde získat další informace a kontakty, které pro své vlastní investování potřebujete.