INVESTIČNÍ PŘEDNÁŠKY, KONFERENCE A WORKSHOPY

Vytváříme seznam investičních akcí konaných zejména v České republice. Rozšiřte si znalosti o aktuálních investičních příležitostech na trhu.

Pořádáte anebo znáte zajímavou investiční přednášku či seminář? Kontaktujte nás.

Dividendové akcie jako ideální zdroj pasivního příjmu

Praha, 23. května 2019 (18 – 21 hod)

Lektor: Tomáš Tatranský

Cena: 700 Kč

V tomto prakticky zaměřeném kurzu Vám ukážu, že investovat na světových finančních trzích je díky internetu jednodušší, než jste si možná dosud mysleli. Díky tomuto kurzu budete schopni si vytvořit svůj vlastní ambiciózní, přesto však realistický investiční plán.

Tušíte, že spořící účet není tím pravým „parkovištěm“ pro Vaše peníze? Láká Vás možnost vydělávat na růstu těch nejlepších světových firem, jako je Apple, Intel, Walt Disney nebo třeba Starbucks? Nechcete platit zbytečné poplatky správcům nejrůznějších podílových fondů? Láká Vás finanční svoboda, tedy situace, kdy Váš pasivní příjem převyšuje Vaše výdaje?

Právní minimum pro pronajímatele

Praha, 3. června 2019 (10 – 17 hod)

Lektor: Mgr. Martin Zástěra, právník AZ legal pod záštitou Realitní Shaker

Cena: 2790 Kč

Celodenní seminář Právní minimum pro pronajímatele. Jak si vybírat a prověřovat nájemce a co je třeba si ošetřit v nájemní smlouvě. Co když nájemce neplatí nájem nebo se nechce odstěhovat. Odnesete si checklist s postupem řešení problémových situací. Zodpovíme nejčastější problematické situace jako jsou Práva pronajímatele a práva nájemců, Pronájem vs. podnájem, Předávací protokoly, Jak určit a jak zvyšovat nájemné, Kdy a jak dát nájemce k soudu, Problematika klíčů a vstupu do bytu.

Cashflow Summer

20. – 22. června, Náklo u Olomouce

pořádá Tomáš Zdražil

Cena: od 3000 Kč

6. ročník byznysové lifestyle konference je poprvé open air. Čeká vás 2 denní program nabitý odbornými přednáškami i relaxačními aktivitami. Byznys a investice lépe probereme na pláži a při sportu, než v klimatizovaném sále. A nejen to. Co popíjet při diskuzi s řečníky kokosy a zakouřit si vodní dýmku? Poznej řadu zajímavých investorů a podnikatelů z Čech a Slovenska Nebudou chybět majitelé byznysů, early hodleři, tradeři i přední CEOs a investoři, kteří mají za sebou 100 milionové investice a exity.

Investování do nemovitostí od A do Z

Praha, 25. června (10 – 17 hod)
Brno, 27. června (10 – 17 hod)

Lektor: Mgr. Nela Kubasová, Realitní Shaker

Cena: 2790 Kč

Celodenní seminář Investování do nemovitostí od A do Z. Investorka Nela Kubasová vás provede komplexním postupem, kde hledat nemovitosti pod cenou, jak určit výnos a optimální cenu nemovitosti, jak ji zafinancovat a jak najít bezproblémového nájemce. Ideální seminář pro všechny, kteří chtějí zjistit, jaké příležitosti nabízí investice do nemovitostí v roce 2019 a 2020.

Investice do bytů jako cesta k pasivnímu příjmu

Praha, 27. června (18 – 21 hod)
Olomouc, 28. června (18 – 21 hod)

Lektor: Ivana Birtová, Realitní Shaker

Cena: 1490 Kč

Inspirativní seminář o její cestě od prvního bytu k portfoliu v hodnotě mnoha milionů – a o tom, jak na to, když se chcete stejnou cestou vydat i vy. Jak a proč jsem s investováním do nemovitostí začínala já. Co všechno je třeba si promyslet, než se do investování pustíte i vy. Kde získat další informace a kontakty, které pro své vlastní investování potřebujete.

Hackers Congress Paralelní Polis

Praha, 4. října – 6. října 2019

Cena: od 4900 Kč

3 denní konference doslova nabitá přednáškami a networkingem z oblasti kryptoměn, decentralizace, technologie blockchain, sdílené ekonomiky i anonymity a bezpečnosti. Již šestý ročník konference, která patří na světovou špičku mezi kryptoanarchisty a fanoušky kryptoměn. Vedena v anglickém jazyce.

Česká investiční konference

Praha, 11. – 12. listopadu 2019

Cena: od 4999 Kč + DPH

Největší investiční konference o akciích v České republice. Česká investiční konference vznikla v roce 2014. Jedná se o unikátní akci, na které neuslyšíte prodejní prezentace fondů, ale pouze a jen přednášky předních investorů z českého a slovenského trhu a zahraničních hostů. Ti vám během prvního dne konference představí konkrétní investiční příležitosti. Druhý den bude následně věnován praktickým workshopům. Konference proběhne v Praze, v hotelu Pyramida.